Kurdeleden Gül Yapılışı


Kurdeleden Gül Yap

Kurdeleden gül yapımı ile ilgili bu yazımızda yine sizlere daha önceden paylaştığımız gibi kurdeleden nasıl gül yapılır? konusuyla alakalı paylaşımlara devam ediyoruz. Evde kurdele kumaşından gül yaparak sizde süs amaçlı evinizde kullanabilirsiniz. Anlatımlı kurdele gül yapılışı çalışmalarını sitemizde fazla fazla paylaştığımızı hatırlıyorum.

Hatta en güzel çalışmalar ve örnekler hemen bu yazımın altından karşınıza çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz. Çok güzel çalışmalar var. Kurdele kumaşını kıvırarak çok güzel güllere dönüştürebilirsiniz. Kurdele kumaşından çiçek yapıp süslemelerde kullanabilir veya yaptığınız çalışmalarda mutlaka denemelisiniz. Kolay gelsin.

kurdeleden-gul-yapilisi

Gemachte Band Rosen – made ribbon roses – faites de rubans roses – lavet bånd roser – rosas feitas de fita – rose nastro fatte

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*