Kurdeleden Gül Yapılışı

 

 

0

 

Kurdeleden Gül Yap

Kurdeleden gül yapımı ile ilgili bu yazımızda yine sizlere daha önceden paylaştığımız gibi kurdeleden nasıl gül yapılır? konusuyla alakalı paylaşımlara devam ediyoruz. Evde kurdele kumaşından gül yaparak sizde süs amaçlı evinizde kullanabilirsiniz. Anlatımlı kurdele gül yapılışı çalışmalarını sitemizde fazla fazla paylaştığımızı hatırlıyorum.

Hatta en güzel çalışmalar ve örnekler hemen bu yazımın altından karşınıza çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz. Çok güzel çalışmalar var. Kurdele kumaşını kıvırarak çok güzel güllere dönüştürebilirsiniz. Kurdele kumaşından çiçek yapıp süslemelerde kullanabilir veya yaptığınız çalışmalarda mutlaka denemelisiniz. Kolay gelsin.

 

 

kurdeleden-gul-yapilisi

Gemachte Band Rosen – made ribbon roses – faites de rubans roses – lavet bånd roser – rosas feitas de fita – rose nastro fatte

 

 

Daha önce paylaştığımız Tığ İşi Çiçek Motifi Yapılışı başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir