Kurdeleden Gül Yapımı – Resimli Anlatım

kurdeleden-gul-yapimi5-737x415

Kurdeleden Gül Yapımı – Resimli Anlatım

Evde kurdele ile gül yapmayı anlatan çalışmalar paylaşmıştım. Bu yazımda da yine sizlere harika bir çalışma paylaşacağım. Kurdeleden çiçek yapılışını anlatan birçok çalışmayı sitemizde kolaylıkla bulabilirsiniz. Paylaşacağım resimli anlatımdan yararlanarak sizde evinizde bu güzel çalışmayı kolaylıkla yapabileceksiniz. Resimli anlatımdaki adımları tek tek takip ederek, kurdeleden gül yapımını kolayca öğrenebilirsiniz.

Kurdele kullanarak gül yapabilir ve bu yaptığınız gül figürlerini kullanarak süsleme çalışmalarınızı tamamlayabilirsiniz. Yaptığınız kurdele güllerini vazo süslemede ve diğer süsleme alanlarında keyifle kullanabilirsiniz. Kurdeleden gül yapılışını anlatan resimli anlatımı takip edin ve sizde bu eğlenceli çalışmayı evinizde keyifle yapın.

source : http://hobbywork.ru/rozyi-iz-lent-svoimi-rukami/

Bandrosen – rubans roses – ribbon roses

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*