Kuru Ağaç Dalından Çamaşır Askısı Yapmak

 

 

0

 

Evinizde demir askılıklardan kurtulmanın en pratik yolu onları bu yazımda paylaştığım çalışmayı yapmaktan geçer. Bu yazımda sizlere kuru ağaç dalından çamaşır askısı yapmak isteyenler için resimli güzel bir anlatım paylaştım. Yapımı oldukça kolay olan bu çalışma için askı kısmını nalburlardan veya eski askılarınızdan çıkarıp kullanabilirsiniz. Yapımı oldukça kolay olan bu çalışma hem doğal hem sağlıklı hem de uzun ömürlü olduğunu söyleyebilirim. Öncelikle kuru ağaç dallarını eşit uzunlukta ve aynı boyutlarda bir araya getirmeniz gerekiyor. Doğaya çıktığınızda veya bir köyünüz varsa etrafı dolaştığınızda bu askı boyutundaki kuru ağaç dallarını kolaylıkla ormanda veya çevrede bulabilirsiniz. Topladığınız kuru ağaç dallarını her iki tarafından eşik uzunlukta kestikten sonra tam merkez bölümüne ortasına askı görevini görecek kancayı koyarak şık askılıklar yapabilirsiniz. Bu çalışmayı yaparak hem evde değişik eşyaya sahip olmuş olursunuz.

 

 

Hem de şantiye gibi bir yerde çalışıyorsanız dolabınıza kolaylıkla pratik bir şekilde askı yapmış olursunuz. Odundan askı yapmak isteyenler bu yazımdaki resimli anlatımdan yararlanabilirler. Kuru ağaç dallarından askı yapmak isteyenler de yine şimdi paylaştığım resimli anlatıma göre kendi askılarını yapabilirler. Kolay gelsin.

kuru-agac-dalindan-camasir-askisi-yapmak

Yapımı kolay ve keyifli olan bu çalışma ile sizde evinizde odundan askılıklar kullanabilirsiniz. Kış ayında eğer evinizde soba kullanıyorsanız bu askılıkları yakmak için düşünmeyin bile :) kolay gelsin.

source : http://www.flickr.com/photos/heathashli/6279670700/in/contacts/

 

Daha önce paylaştığımız Golf Topundan Uğurböceği Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir