Kuru Ağaç Dalından Süs Dekor Yapmak

 

 

0

 

Evde kendinize yeni hobiler arıyorsanız? bu yazımda paylaştığım kendin yap projesinin işinize yarayabileceğini düşünüyorum. Bu gün ki yazımda sizlere evde kuru ağaç dalından süs dekor yapmak için güzel bir resimli anlatım paylaştım.

Evde kuru ağaç dallarından dekoratif süs yapmak isteyenler için ideal bir çalışma olduğunu düşünüyorum. Bu sayede evini güzelleştirmek isteyenler bu güzel çalışmadan faydalanıp, aynısını veya benzerini yapabilirler. Kolay gelsin.

Evde zorlanmadan yapabileceğinizi umuyorum. Yapımında kullanacağınız malzemeler ise ;

  • sünger.
  • saksı.
  • kuru ağaç dalları.
  • makas.
  • yapıştırıcı.
  • süs malzemeleri.

Malzemeleri temin ettikten sonra sizde zorlanmadan ve kolay bir şekilde bu güzel çalışmayı yapabilir ve evinize yeni bir dekorasyon süs yapmış olursunuz.

 

 

İlk olarak saksının içine süngeri yerleştirip, kuru ağaç dalını saksıya sabitledikten sonra yapraklarına keçe veya kağıttan yapay çiçek yapıp yapıştırmanız yeterli oluyor. Saksının için deniz taşları doldurabilirsiniz.

Bu güzel çalışmanın tarifini altta paylaştım. Şimdi sizleri kuru ağaç dalından dekoratif süs yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

kuru-agac-dalindan-sus-dekor-yapmak

source : http://stylowi.pl/41756621

 

 

Daha önce paylaştığımız Kumaştan Tavşan Sepet Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir