Kuru Ağaç Dalları ve Keçe İle Süs Yapılışı

kuru-agac-dallarindan-kece-ile-sus7

Kuru Ağaç Dallarıyla Keçeden Süs

Kuru ağaç dallarına keçeden süs yapıp, evinizin her yerine güzel görünüm vermesi için koyabilirsiniz. Resimli anlatımdaki gibi sizde kuru ağaç dalları temin edip, keçeden süslemesini yapabilirsiniz. Evde keçeden kuru ağaç dallarıyla süs yapmak istiyorsanız, bu güzel çalışma tam size göre diyebilirim.

Anlatımlı kuru ağaç dallarından süs yapımıyla alakalı birkaç farklı projeyi daha önce de paylaşmıştık. Hatta hemen yazının altından karşınıza çıkacaktır. İnceleyerek sizde evde kurumuş dallardan süs yapmayı öğrenip, evinize güzel süs çalışmaları yapmaya başlayabilirsiniz. Kuru dalları yapıştırarak üzerini keçeden yaptığınız güzel süsle tamamlayıp, dekoratif süs projenizi de tamamlamış olursunuz. Kolay gelsin.

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*