Kuru Ağaç Dalları ve Keçe İle Süs Yapılışı

 

 

0

 

Kuru Ağaç Dallarıyla Keçeden Süs

Kuru ağaç dallarına keçeden süs yapıp, evinizin her yerine güzel görünüm vermesi için koyabilirsiniz. Resimli anlatımdaki gibi sizde kuru ağaç dalları temin edip, keçeden süslemesini yapabilirsiniz. Evde keçeden kuru ağaç dallarıyla süs yapmak istiyorsanız, bu güzel çalışma tam size göre diyebilirim.

 

 

Anlatımlı kuru ağaç dallarından süs yapımıyla alakalı birkaç farklı projeyi daha önce de paylaşmıştık. Hatta hemen yazının altından karşınıza çıkacaktır. İnceleyerek sizde evde kurumuş dallardan süs yapmayı öğrenip, evinize güzel süs çalışmaları yapmaya başlayabilirsiniz. Kuru dalları yapıştırarak üzerini keçeden yaptığınız güzel süsle tamamlayıp, dekoratif süs projenizi de tamamlamış olursunuz. Kolay gelsin.

 

 

Daha önce paylaştığımız Keçeden Toka Yapılımı Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir