KURU AĞAÇ DALLARINDAN MİNYATÜR SAL YAPMAK

 

 

0

 

Evde minyatür işleri ile uğraşıyorsanız, mutlaka bu güzel çalışmayı yapmalısınız. Evinizde minyatür sanatıyla koleksiyon yapanlardansanız veya bu tür çalışmaları yaparken eğleniyor sanız, artık arşivinize bu güzel minyatür sal çalışmasını da ekleyebilirsiniz.

Bu yazımda sizlere kuru ağaç dallarından minyatür sal yapmak için güzel bir resimli anlatım paylaştım. Adımları uygulayarak sizde aynısını yapabilirsiniz. Ne işime yarayacak demeyin.

Evinize TV ünitesinin önüne dahi süs olarak kullanabileceğiniz güzel bir çalışma olduğunu söyleyebilirim. Hatta bu tür çalışmaları yapıp, turistik yerlerde çok güzel paralara satabilir ve güzel paralar kazanabilirsiniz.

Minyatür eşyalar her zaman para eder. Minyatür sanatıyla uğraşanların daha çok hoşuna gideceği bir paylaşım olduğunu da söyleyebilirim. Şimdi sizleri resimli anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

kuru-agac-dallarindan-minyatur-sal-yapmak

source

 

Daha önce paylaştığımız AHŞAP PALETTEN ÇOK ŞIK SEHPA YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir