KURU AĞAÇ DALLARINDAN MİNYATÜR SAL YAPMAK


kuru-agac-dallarindan-minyatur-sal-yapmak-700x415

Evde minyatür işleri ile uğraşıyorsanız, mutlaka bu güzel çalışmayı yapmalısınız. Evinizde minyatür sanatıyla koleksiyon yapanlardansanız veya bu tür çalışmaları yaparken eğleniyor sanız, artık arşivinize bu güzel minyatür sal çalışmasını da ekleyebilirsiniz.

Bu yazımda sizlere kuru ağaç dallarından minyatür sal yapmak için güzel bir resimli anlatım paylaştım. Adımları uygulayarak sizde aynısını yapabilirsiniz. Ne işime yarayacak demeyin.

Evinize TV ünitesinin önüne dahi süs olarak kullanabileceğiniz güzel bir çalışma olduğunu söyleyebilirim. Hatta bu tür çalışmaları yapıp, turistik yerlerde çok güzel paralara satabilir ve güzel paralar kazanabilirsiniz.

Minyatür eşyalar her zaman para eder. Minyatür sanatıyla uğraşanların daha çok hoşuna gideceği bir paylaşım olduğunu da söyleyebilirim. Şimdi sizleri resimli anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.


kuru-agac-dallarindan-minyatur-sal-yapmak

source

AHŞAP PALETTEN ÇOK ŞIK SEHPA YAPMAK başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*