Kuru Ağaç Dallarından Saksı Yapmak

 

 

0

 

Kuru ağaç dalından saksı yapmak için paylaştığım en güzel çalışmalardan olduğunu söyleyebilirim. Bu yazımda sizlere çok güzel ve eğlenceli bir çalışma paylaştım. Kurumuş ağaç dallarından saksı yapmak için resimli anlatımda anlatım çok kolay ve pratik bir şekilde aktarılmış. Malzemeler ise kolay bulabileceğiniz ve hemen işe koyulabileceğiniz cinsten. Kuru ağaç dalından saksı yapımı için malzemeleri sıralamak istersek şöyle ;

  • kuru ağaç dalları.
  • saman ipi.
  • testere.
  • hasır çuval.
  • plastik saksı.

Malzemeleri temin ettikten sonra kuru ağaç dallarını testere ile aynı boyutta kesmeniz gerekiyor. Daha sonra saman ipinden tüm dalları birbirine bağlayarak bir nevi dallardan köprü yapacaksınız. Yaptığınız çalışmayı daha sonra saman çuvalı malzemesi ile sardığınız saksının etrafına tekrar sıkıca bağlamanız gerekecek.

Bu işlemi yaptıktan sonra saksının içine ister gerçek çiçek isterseniz yapay çiçekler koyabilirsiniz. Dekoratif anlamda harika bir çalışma olduğunu söyleyebilirim. Sizde bu tür çalışmalar yaparak evinizi güzelleştirebilirsiniz. Evde kuru ağaç dallarından dekoratif saksı yapmak için resimli anlatım ise şöyle ;

 

 

kuru-agac-dallarindan-saksi-yapmak

Son karede gördüğünüz gibi kuru dallardan yapılan saksı çalışması çok güzel gözüküyor. Sizde buna benzer çalışmalar yapabilir ve hatta satışa sunup para da kazanabilirsiniz. Yapımı zor olmayan bu güzel çalışmalarla evinizi de güzelleştirebilirsiniz. Evde kuru dallardan saksı yapmak için daha önce de benzer bir çalışma paylaşmıştım. Bu çalışmaya benziyor, bu yazımın hemen altında benzer çalışmalar karşınıza çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz. Kolay gelsin.

source : http://stylowi.pl/12287540

 

 

Daha önce paylaştığımız Kahvaltıda Zeytin ve Havuçtan Penguen Yiyecek başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir