KUŞ YUVASI ANAHTARLIK YAPMAK

 

 

0

 

Bu çalışmaya hasta kaldım. Evim bahçeli olsaydı inanın kuşlar için yapar ve bahçedeki bir depo veya kapalı yerin anahtarlarını oraya asardım. Paylaştığım çalışma da kuş yuvası şeklinde anahtarlık asacağı yapmak tarif edilmiş.

Kuş evinin nasıl yapıldığı gösterilmemiş. Ancak resimlerden bakarak ahşaptan kısa sürede aynısını yapabilirsiniz. Yada yapılmış olanını bulursanız alabilir ve süsledikten sonra anahtarlık askılığı şeklinde bahçenizde depo yanına monte edebilirsiniz. Bahçeli evlerde mutlaka kuşlar bahçeye geliyordur.

Kuşlar yuva yapmak için kendi çabalarıyla çel çöp toplayıp ağaçlara, çatılara, çeşitli yerlere ev yapmaya çalışırlar. İşte bu çalışma hem doğadaki dostlarımızın işini kolaylaştırıyor.

 

 

Hem de anahtarlık olarak kullanabilmenizi sağlıyor. Bence yapmayı düşünenler hemen yapsın. Yaptıklarında bizimle de paylaşırlarsa sevinirim. Şimdi sizleri çalışmanın örneğiyle baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

kus-yuvasi-anahtarlik-yapmak

source

 

 

Daha önce paylaştığımız ANLATIMLI YÜN İPTEN DUVARA KALP TABLO YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir