KUŞ YUVASI ANAHTARLIK YAPMAK

1x1.trans

Bu çalışmaya hasta kaldım. Evim bahçeli olsaydı inanın kuşlar için yapar ve bahçedeki bir depo veya kapalı yerin anahtarlarını oraya asardım. Paylaştığım çalışma da kuş yuvası şeklinde anahtarlık asacağı yapmak tarif edilmiş.

Kuş evinin nasıl yapıldığı gösterilmemiş. Ancak resimlerden bakarak ahşaptan kısa sürede aynısını yapabilirsiniz. Yada yapılmış olanını bulursanız alabilir ve süsledikten sonra anahtarlık askılığı şeklinde bahçenizde depo yanına monte edebilirsiniz. Bahçeli evlerde mutlaka kuşlar bahçeye geliyordur.

Kuşlar yuva yapmak için kendi çabalarıyla çel çöp toplayıp ağaçlara, çatılara, çeşitli yerlere ev yapmaya çalışırlar. İşte bu çalışma hem doğadaki dostlarımızın işini kolaylaştırıyor.


Hem de anahtarlık olarak kullanabilmenizi sağlıyor. Bence yapmayı düşünenler hemen yapsın. Yaptıklarında bizimle de paylaşırlarsa sevinirim. Şimdi sizleri çalışmanın örneğiyle baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

kus-yuvasi-anahtarlik-yapmak

source

ANLATIMLI YÜN İPTEN DUVARA KALP TABLO YAPMAK başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*