Lastikli Çarşafınızı Kendiniz Dikin

 

 

0

 

Evde Kolay Bir Şekilde Lastikli Çarşafınızı Kendiniz Dikin

Satın almaya kalktığınızda epey pahalı olan lastikli çarşafları neden kendiniz yapamayasınız? Evet bu yazımızda sizlere resim ve video paylaşımlarıyla artık büyük paralara lastikli çarşaflar almak yerine, kendi zevkinize göre istediğiniz renkte ve desende özellikle lastikli bir şekilde çarşaflarınız olacak… Bu yazımda paylaşacağım bilgi ile artık evde kolay bir şekilde lastikli çarşafınızı kendiniz dikin. Keyfinize bakın.

Lastikli çarşafları bebekleriniz için, kendiniz için sık sık değiştirdiğiniz çarşaflarınız için pratik bir çözümdür. Alternatif olarak farklı desenlerde ve çeşitte kendi kendinize fazla fazla çarşaflar üretebilirsiniz.

Çarşaf yapımına müsait kumaş ve lastikleri temin ettikten sonra, resimlere bakarak nasıl yapıldığının mantığını anlayabilir ve daha sonrasında sizde kendinizin lastikli çarşaflarını dikmeye başlayabilirsiniz.

lastikli-carsaf-dikimi-nasil-yapilir2

lastikli-carsaf-dikimi-nasil-yapilir4

 

 

lastikli-carsaf-dikimi-nasil-yapilir5

lastikli-carsaf-dikimi-nasil-yapilir3

lastikli-carsaf-dikimi-nasil-yapilir2

lastikli-carsaf-dikimi-nasil-yapilir

Lastikli çarşaf dikimi ile ilgili bir video :

Spannbetttücher – fitted sheets – draps housses

 

Daha önce paylaştığımız Halkalı Havlu Kenarı Örnekleri ve Modelleri başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir