50 Adet 2016 Lif Modelleri Resimli

50 Adet 2016 Lif Modelleri Resimli

Sizler için 50 adet en yeni ve en güzel lif modellerini bu yazımızda sıraladık. Eminiz ki bu lifleri çok beğeneceksiniz. Dilerseniz örneklerini çıkarıp, aynısından kendinize de yapabilirsiniz. Şahane ve kullanışlı banyo lifleri ile ister banyoda ovunmak için kullanabilirsiniz. Bu yazımda bol bol lif örnekleri 2016 model görebilirsiniz.

Dilerseniz de evlenecek kızlarınıza veya kendinize çeyiz olarak da saklayabilirsiniz. Altta sizlere tam 50 adet 2016 lif modellerini paylaştım. Umarım beğenirsiniz. Farklı lif modelleri arıyorsanız? altta birbirinden değişik ve farklı lifleri inceleyebilirsiniz.

Evde kolay lif yapımı ile ilgileniyorsanız sitemizdeki lif modelleri kategorisinde yapımını anlatan çalışmalara ulaşabilirsiniz. Yine bu yazımın hemen sonunda karşınıza benzer lif çalışmaları çıkacak. Dilerseniz o lif çalışmalarını da inceleyebilirsiniz. Yeni lif örnekleri buldukça sizlere bu başlık altından paylaşmaya devam edeceğim.

 
 

Birbirinden güzel 2016 model lif modellerini umarım beğenmişsinizdir. İlerleyen zamanlarda bu liflerin nasıl yapıldığını anlatan çalışmaları da yine sitemizde lif modelleri kategorisinde paylaşmaya çalışacağım. Sizlerde böyle güzel çalışmalar yapıyorsanız? bize facebook adresimiz olan https://www.facebook.com/makalepark üzerinden gönderebilirsiniz.

source : http://www.hobiblogu.com

neue Faser-Modelle – new fiber models – de nouveaux modèles de fibres

 

Yonca Lif Örneği Yapılışı Resimli başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. alfalfa fiber model, Luzerne Fasermodell ve modèle de fibre luzerne hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir