AHŞAP ÇİVİLİ TAHTADAN KOLAY LİF ÖRMEK

Ahşap çivili tahtadan kolay lif örmek için paylaştığım bu güzel ve kolay kendin yap çalışmasına benzer daha önce de çoğu kez anlatımlar paylaşmıştım. Kartondan lif tezgahı yapmak veya ahşap çivili mekanizma üzerinde lif örmek gibi daha birçok çalışmaya sitemizden ulaşabilirsiniz.

Altta benzer birçok çalışma karşınıza zaten çıkacak. Evde lif örüp, satarak para kazanmak isterseniz sitemizdeki lif modelleri ve lif örnekleri ile birlikte yapımını anlatan çalışmalara mutlaka katılmalısınız. Sitemizdeki ders niteliğindeki anlatımlar sayesinde sizde lif örmeyi öğrenebilir ve kolaylıkla harika lifler ortaya çıkarabilirsiniz.

Anlatımlı lif yapımı sayesinde sizde evinizde kullanmalık veya hediye olarak birisine vermeyi düşüneceğiniz lifler yapabilirsiniz. Kolay lif örmek için malzemeleri temin ettikten sonra bu paylaştığım çalışmaya benzer bir çalışma yapabilirsiniz.

 
 

Zor gelmesi halinde hemen alttaki farklı çalışmalara göz atmanızı tavsiye edeceğim. Şimdi sizleri bu güzel çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

ahsap-civili-tahtadan-kolay-lif-ormek

 

ÖRGÜ İPİNDEN DÜĞÜMLÜ SAÇ SÜSÜ YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. örgü ipinden kolye, örgü ipinden nihale ve örgü ipinden saç tokası hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir