Çiçek Lif Modeli Yapılışı Resimli Videolu Anlatım

Çiçek Lif Modeli Yapılışı Resimli Videolu Anlatım

Lif çeşitlerine bir yenisini daha eklemek ister misiniz? Yaptığınız lif çalışmalarında çiçek lif örneğini de kullanabilirsiniz. Gerçekten şık bir çalışma ve güzel görüntüler ortaya çıkmaktadır. Altta sizlere hem örnek resimleriyle çiçek lif modeli yapılışı ve anlatımlı videolar paylaştım.

Örnek resimlerden beğendiklerinizi anlatımlı videodan yararlanarak kolaylıkla yapabilirsiniz. Çiçek lif anlatımı çok güzel bir şekilde anlatımlı videoda tarif edilmiştir. Mutlaka izleyin ve yapılışını öğrenin. Çiçek lif anlatımlı videoda yapılışı tarifiyle birlikte verildiği için zorlanmadan öğrenebilir ve nasıl yapıldığını kolayca anlayabilirsiniz.

Çiçekli lif modeli anlatımlı olarak videoda nasıl yapıldığı anlatıldığı gibi örnek resimlerden de yararlanabilirsiniz. Çiçek desenli lif örneklerine bakarak, sizde çiçekli lif yapmayı düşündüğünüzde fikir edinebilirsiniz. Çiçek desenli lif modelleri her zaman en çok tercih edilen liflerin başında gelir. Çünkü banyoda hem güzel gözükürler. Hem de duş yaparken insanlara bir nevi moral motivasyon sağlarlar.

Alttaki örnek çiçek lif modelleri arasında el sokularak kullanılan lif modeli de yer almaktadır. Çoğu kişi el sokularak kullanılan lif modellerini almayı tercih etmektedirler. Lif yapımı ile ilgileniyorsanız da sizinde mutlaka çiçek lif modelinden yapmanızı öneririz. Kolay gelsin.

cicek-lif-modeli-yapilisi

cicek-lif-modeli-yapilisi2

cicek-lif-modeli-yapilisi3

cicek-lif-modeli-yapilisi4

cicek-lif-modeli-yapilisi5

cicek-lif-modeli-yapilisi6

cicek-lif-modeli-yapilisi7

cicek-lif-modeli-yapilisi8

 
 

cicek-lif-modeli-yapilisi9

cicek-lif-modeli-yapilisi10

cicek-lif-modeli-yapilisi11

cicek-lif-modeli-yapilisi12

cicek-lif-modeli-yapilisi13

cicek-lif-modeli-yapilisi14

cicek-lif-modeli-yapilisi15

cicek-lif-modeli-yapilisi16

 

Üstte paylaştığım anlatımlı videolardan yararlanarak çiçek lif modeli yapılışını öğrenebilir ve sizde kendinize çok güzel banyo ovunma bezleri yapabilirsiniz. Banyo lif modelleri ile ilgili diğer çalışmaları sitemizde yer alan lif modelleri kategorisinde yer almaktadır. Yapılışını anlatan tarifleri izleyebilir ve örnek modellerden de yararlanabilirsiniz. Kolay gelsin.

modèle en fibre de fleur – flower fiber model – Blumenfasermodell

 

Fıstık Lif Örneği Yapılışı Resimli Videolu başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı tığ işi çapraz fıstık, fıstık lif modelleri ve fıstık lif örnekleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir