Düz Haroşa Örgü Lif Modeli

Düz Haroşa Örgü Lif Modeli yapmak isteyenler için derlediğim makalemi inceleyin. Altta yer alan çalışmayı çok seveceksiniz. Anlatımlı düz örgü ve haroşa paylaşımını yapmak istedik. Yine ek olarak derlediğimiz resimlere bakabilir ve sizde haroşa örgü modelinden kendinize uyarlayabilir ve örnek çıkarabilirsiniz.

Birbirinden güzel lif modelleri ile çeyiz eksiklerini giderebilir veya hediye vermeyi düşündüğünüz kişilere yaptığınız liflerden verebilirsiniz. Bu yazımda paylaştığım örnek düz haroşa örgü lif modeli ile ilgili yazımın sonlarına doğru sizlere anlatımlı videolarda paylaştım.

Umarım beğenirsiniz. Haroşa örgü lif modellerine sitemizdeki lif modelleri kategorisinden benzer çalışmalarına ulaşabilirsiniz. Farklı lif modellerini sürekli olarak sizlere bu başlık altından paylaşmaya çalışıyorum. Yine bu yazımın sonunda benzer çalışmalar karşınıza gelecek.

Dilerseniz o çalışmalardan da değişik örgü lif modellerine ulaşabilirsiniz. Sizde evinizde örgü lif modelleri yapıyorsanız ve farklı olduklarını düşünüyorsanız? bize gönderin isminiz ile sitemizde yayınlayalım. Kolay gelsin.

duz-harosa-orgu-lif-modeli-yapilisi

duz-harosa-orgu-lif-modeli-yapilisi2

 
 

duz-harosa-orgu-lif-modeli-yapilisi3

duz-harosa-orgu-lif-modeli-yapilisi4

duz-harosa-orgu-lif-modeli-yapilisi5

 

 

knitted fiber – fibre tricotée – gestrickte Faser

 

Turkuaz Lif Modeli başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. échantillon de fibre turquoise, türkis Faserprobe ve turkuaz lif hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir