Evde Havludan Canavar Şeklinde Lif Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Havludan Canavar Şeklinde Lif Yapımı – Resimli Anlatım

Evde havludan lif yapımı ile ilgili bir paylaşım daha yapmıştım. Yine havlu kullanılarak lif yapımı ile ilgili güzel bir çalışma paylaşacağım. Bu yazımda paylaşacağım lif yapılışı ile ilgili çalışmayı evinizde kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Resimli anlatımı takip ederek bu güzel çalışmayı evinizde yapmanız mümkün… Evde havludan canavar şeklinde lif yaparak, çocuklarınızı sevindirebilir ve onlara duş almayı sevdirebilirsiniz. Hem duş alırlar, hem de duş alırken bu eğlenceli lif ile oynayarak, temizliklerini yapmayı öğrenirler. Evde havludan canavar şeklinde lif yapılışı ile ilgili resimli anlatımlar ise şöyle ;

 
 

Fasertuch – fiber towel – serviette de fibres

 

Evde Vazoları Örgü İle Süsleme - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. décoration de vase, evde vazo süsleme ve kolay vazo süsleme hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir