Evde Havludan Lif Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Havludan Lif Yapımı – Resimli Anlatım

Bu yazımda sizlere evinizde bulunan fazla havluları nasıl değerlendireceğiniz ile ilgili güzel bir çalışma paylaşacağım. Evde havludan lif yapılışı ile ilgili paylayacağım resimli anlatımdan yararlanarak, sizde evinizde pratik bir şekilde hızlıca lifler hazırlayabileceksiniz. Evde havludan lif yapımı ile ilgili resimli anlatımdaki adımları takip etmeniz yeterlidir. Kolayca sizde evinizde bu güzel çalışmayı yapabilir ve farklı liflere sahip olabilirsiniz. Evde lif yapımı ile uğraşıyorsanız, bu pratik çalışmayı da bilmekte fayda var. Evinizde havludan lif yapabilir ve farklı lif modelleri de ortaya çıkarabilirsiniz. Farklı lif modeli yapabilir ve keyifle banyoda kullanabilirsiniz. Evde havludan ovunma bezi yapılışı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatımdan yararlanarak sizde harika lif modelleri ortaya çıkarabilirsiniz. Evde havludan lif yapımı ile ilgili resimli anlatım ise şöyle ;

 
 

 

Fasern – made fibers – fibres synthétiques ou artificielles

 

Evde Kağıt Tabaktan İskelet Figürü Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. kağıt tabaktan iskelet yapılışı, kağıt tabaktan iskelet yapımı ve kağıt tabaktan iskeletor yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir