Fıstık Örnekli Lif Yapılışı Resimli Videolu

Fıstık Örnekli Lif Yapılışı Resimli Videolu

Fıstık örneği genelde en çok lif yapılışında kullanılmaktadır. Birçok bayan liflerini bu örneğe göre oluşturmakta… Sizlere bu yazımızda fıstık örnekli motiflerin birleşimi ile en çok örülen güzel lif örnekleri sunacağız. Evde kolay lif yapımı ile ilgili sürekli olarak sizlere resimli anlatıma sahip lif yapımı çalışmaları ve anlatımlı videoları olan lif yapılışı ile ilgili çalışmalar paylaşıyorum.

Evde kolayca öğrenip yapabilmeniz için… aynı zamanda evden para kazanmak isteyen ev hanımlarının bu konuya daha çok ilgi göstermeleri gerekir. Evde fıstık örnekli lif yapılışı ile ilgili anlatımlı resim ve videodan yararlanarak bu çalışmayı öğrenerek, satışa sunacakları güzel bir modele sahip olmuş olurlar.

Turistik yerlerde bu tür çalışmaları çok rahatlıkla satabilirsiniz. Evde kolayca yapımını öğrenmek için altta paylaştığım anlatımlı resimlerden ve videodan yararlanmanız yeterli olacaktır. Diğer lif yapımı ile ilgili çalışmaları ve lif modellerini sitemizde yer alan lif modelleri kategorisinden ulaşabilirsiniz. Evde bu tür çalışmaları sizde yapıyorsanız? bize gönderin isminizle yayınlayalım.

Fıstık örnekli lif modelini farklı liflerde de kullanabilirsiniz.

fistik-ornekli-lif-yapilisi fistik-ornekli-lif-yapilisi2

fistik-ornekli-lif-yapilisi3 fistik-ornekli-lif-yapilisi4

 
 

fistik-ornekli-lif-yapilisi5 fistik-ornekli-lif-yapilisi6

fistik-ornekli-lif-yapilisi7 fistik-ornekli-lif-yapilisi8

 

 

 

Erdnuss-Faserproben – échantillons de fibres d’arachide – peanut fiber samples

 

Tığla İşlenen Lif Örneği Resimli Videolu başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. 2015 lif modelleri, anlatımlı lif modeli ve basit lif örneği hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir