Kare Şeklinde Güneş Yıldızı Lif Örneği Örme Resimli

Kare Şeklinde Güneş Yıldızı Lif Örneği Örme Resimli

Bu yazımızda sizlere paylaşımımız kare şeklinde güneş yıldızı lif örneğinden nasıl örüleceğiyle ilgili… Resimli olarak paylaşımımızdan yararlanabilir ve sizde kendinize kare şeklinde güneş yıldızı lif örneğinden kolaylıkla örebilirsiniz.

Bu makalemin en sonunda açıklamalı kare lif yapılışını anlatan detaylı bir çalışma paylaştım. Lif çalışmalarının yapılışını anlatan resimli anlatım ve anlatımlı videolar buldukça sizlere bu başlık altından paylaşmaya devam edeceğim. Bu yazımda sizlere önce kare lif örnekleri paylaştım. Ardından kare şeklinde güneş yıldızı lif örneği yapılışını anlatan çok güzel bir video paylaştım. Anlatımlı çalışmayı izleyerek kare lif yapımını öğrenebilir ve birbirinden güzel kare lif modelleri yapabilirsiniz.

Kare lif örneklerini sitemizde yer alan lif modelleri kategorisinde bulabilirsiniz. Sürekli farklı lif çalışmalarını önünüze getirmeye çalışıyorum. Gerçekten çok güzel lif örnekleri yapılıyor. El sokmalı lif modelleri, yuvarlak lif örnekleri, kare lif modelleri ve daha birçok lif modelini sitemizde güncel olarak bulabilirsiniz.

Evde lif yapımı ile uğraşıyorsanız, evden para kazanmak isteyen bayanlar da sizin gibi bu çalışmayı öğrenebilir ve satışa sunacakları güzel bir ürün elde etmiş olurlar. Kare lif yapılışı anlatımlı bir şekilde altta detaylıca anlatılmış. Takip ederek kare lif nasıl başlanır ve nasıl yapılır öğrenebilirler.

kare-seklinde-gunes-yildizi-lif-ornegi

kare-seklinde-gunes-yildizi-lif-ornegi2

 
 

kare-seklinde-gunes-yildizi-lif-ornegi3

kare-seklinde-gunes-yildizi-lif-ornegi4

kare-seklinde-gunes-yildizi-lif-ornegi4

kare-seklinde-gunes-yildizi-lif-ornegi5

Anlatımlı resimlerden yola çıkarak sizde kendinize kare şeklinde güneş yıldızı lif örgü modelinden yapabilirsiniz.

 

Daha önce birçok yuvarlak lif modelini paylaşmıştım. Üstte ise lif yapılışı ile kare lif modeli yapımını anlatan detaylı videolar paylaştım. Umarım beğenirsiniz. Kolay gelsin.

square fiber sample – carré échantillon de fibres – square Faserprobe

 

Kız Bebek Patiği Nasıl Yapılır ? başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. kız bebek patiği çeşitleri, kız bebek patiği nasıl örülür ve kız bebek patiği nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir