Lif ve Battaniye Örneği Yapılışı Resimli Videolu

Lif ve Battaniye Örneği Yapılışı Resimli Videolu

Bu paylaşımımız da hem bebek battaniyesi örneği, hem de lif örmede kullanabileceğiniz veya el bezi örgüsünde de tercih edebileceğiniz bir örgü modeli örneğini sunuyoruz. Resimleri inceleyebilir ve örneğin aynısından sizde kendinize yapabilirsiniz. Lif ve battaniye örneği yapılışı ile ilgili paylaştığım örnek resim ve anlatımlı videodan yararlanabilirsiniz. Bu tür çalışmaları sizlere sıkça paylaşmaya çalışıyorum. Evde kolay lif yapımı ile ilgili çalışmaları sitemizde yer alan lif modelleri ve evde nasıl yapılır kategorilerinden bulabilirsiniz.

Yine yeni lif modellerini aynı kategorilerde görüntüleyebilirsiniz. Bu yazımın sonunda benzer çalışmalar karşınıza çıkacak. O benzer yazılardan da farklı lif modelleri ile ilgili paylaşımlarıma ulaşabilirsiniz. Sizde evinizde bu tür çalışmalar yapıyorsanız mutlaka bize gönderin yayınlayalım.

lif-ve-battaniye-ornegi

lif-ve-battaniye-ornegi2

lif-ve-battaniye-ornegi3

 
 

lif-ve-battaniye-ornegi4

 

 

 

fiber samples – échantillons de fibres – Faserproben

 

Fıstık Örnekli Lif Yapılışı Resimli Videolu başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı fıstık lif örneği, échantillons de fibres d'arachide ve Erdnuss-Faserproben hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir