Sarı Lif Örnekleri 30 Adet

Sarı Lif Örnekleri 30 Adet

Sarı renkte veya sarı desenli tüm lifleri sizler için araştırdık ve bu konuya yerleştirdik. Seçip tek tek bakabilirsiniz. Evde lif yapıyorsanız bu güzel örnekler size yardımcı olacaktır. Hem de fikir verecektir.

Birbirinden güzel sarı lif modelleri işinize yarayacak. Çünkü hepsi birbirinden güzel ve değişik modellerden oluşuyor. Sizde evde bu tür çalışmalar yapmak isterseniz, hemen altında yapımını gösteren güzel bir anlatımlı videoda paylaştım.

Onu da inceleyebilir ve nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz. Lif yapıp para kazanabileceğinizi de belirtmeliyim. Sarı lif modelleri

 
 

gelbe Faserproben – yellow fiber samples – échantillons de fibres jaunes – campioni di fibre gialle – gule fiberprøver – muestras de fibras amarillas

 

Kırmızı Lif Örnekleri 30 Adet başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. kırmızı desenli lif örnekleri, kırmızı desenli lifler ve kırmızı lif modelleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir