Süzgeç Lif İşleme Örneği

Süzgeç lif işleme örneği olarak bu yazımda sizlere güzel bir örnek resim paylaştım. Resimli anlatımda tam olarak nasıl yapıldığı açıklanmamış. Ancak bu tür bir çalışma yapacaklar için az da olsa ayrıntı verilmiş.

Süzgeç lif örme çalışması olarak daha önce sanırım benzer bir çalışma paylaşmıştım. Sepet örme işlemiydi sanırım. Bu yazımın altında karşınıza o çalışmanın resimli anlatımı da çıkacaktır.

Süzgeç lif örme örneği olarak paylaştığım diğer çalışmalarda sitemizde yer alan ” kendin yap ” kategorisinde bulabilirsiniz. Bu yazımın altında benzer yazılar şeklinde de karşınıza birçok değişik çalışma çıkacak.

 
 

Daha farklı bu tür çalışmalar buldukça sizlere paylaşmaya devam edeceğim. Şimdi sizleri süzgeç lif işleme örneğiyle baş başa bırakıyorum. Umarım işinize yarar. Kolay gelsin.

suzgec-lif-isleme-ornegi

source : http://www.repiny.com/pin-7449.html

 

Origami Kağıttan Çam Ağacı Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. origami çam ağacı yap, origami kağıt ağaç yap ve origami kağıttan çam ağacı yap hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir