Videolu Lif Modelleri Anlatımlı

Çeyizlerimizin vazgeçilmezi bir birinden renkli en güzel lif modelleri nette görüyor ve yapılışı hakkında kimseler yardımcı olamıyorsa tam da aradığınız yerdesiniz arkadaşlar. 3 yıldır önce ilk yayın hayatına başlayan ancak 5 yıllık bir proje çalışması olan www.canimanne.com sitesinde bir birinden güzel lif modelleri ve lif örnekleri ile tüm ziyaretçilerine bu modellerin yapılışları konusunda videolu ve resimli anlatım yaparak yardımcı oluyor.

Facebook sayfasından https://www.facebook.com/canimannecom/ gelen istek ve yardımlara aynı gün içerisinden cevap verip yardımcı olmaya çalışıyor.

yeni-lif-modelleri

yeni-lif-modelleri2

 
 

yeni-lif-modelleri3

Bir birinden güzel diğer kadın ve örgü blogları ile birlikte güzel çalışmalar yapan www.canimanne.com  Tuch Expo 2015 ( Örgü El İşi ve Hobi) Fuarında duvaklı gelin damat lif modelleri ile hayli ilgi geçmişti. İlerleyen günlerde bu liflerin videolu anlatımını yapacaklarını bilgisini vermişlerdir.

Arkadaşlar Lif Modellerini ve Yapılışlarını takip etmek için Lif Modelleri kategorisini takip etmeniz yeterlidir. Bu güzel el örgüsü göz nuru çeyizlik banyo lif modelleri ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duymaktadır.

 

Evde Keçeden Minyatür Tavşan Oyuncak Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. Kaninchen fühlte, keçeden minyatür tavşan yapmak ve keçeden oyuncak tavşan hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir