Yeni Diyarbakır Testisi Lif Örneği – Diyarbakır Testili Lif Modeli

Yeni Diyarbakır Testisi Lif Örneği – Diyarbakır Testili Lif Modeli

Bu yazımda sizlere güzel bir lif örneği paylaşacağım. Gerçekten çok güzel ve sanırım buna benzer başka lif modeli yok. Bu yazımda paylaşacağım lif modeli ise yeni Diyarbakır testisi lif örneğidir. Diyarbakır testili lif modeli resmi alıntı olup, fikir edinmeniz amacıyla paylaşılmıştır. Evde kolay lif yapımı ile ilgileniyorsanız, sitemizde bulunan lif modeli yapımı ile ilgili çalışma paylaşımlarına bakabilirsiniz. Bu sayede örnek paylaştığım Diyarbakır testisi lif modelini sizde evinizde kolaylıkla yapabilirsiniz.

 
 

yeni-diyarbakir-testisi-lif-ornegi-lif-modeli

 

Yeni Dantel Peçetelik Modelleri başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. dantel peçetelikler, evde dantel peçetelik yapımı ve peçetelik dantel modelleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir