Yeni Lif Örneği 2015 Resimli

Yeni Lif Örneği 2015 Resimli

Birçok lif ile uğraşan bayan her zaman farklı çalışmalar ve örnekler ararlar. Sizlere bu gün nazarca sitesinden yararlanarak yeni bir lif modelini göstereceğiz. Sizlerde bu şekilde çalışmaları yapabilir ve farklı örneklerde lifler örebilirsiniz.

Bu yazımda sizlere altta 2 adet örnek yeni lif örneği paylaştım ancak, altta yapımını gösteren ve örnek 2015 lif modellerinin de videosunu paylaştım. İlerleyen günlerde lif modeli yapımı ve yeni lif örneklerini sıkça paylaşacağım. Lif yapımı deyince birçok çalışmayı aslında sitemizdeki lif modelleri kategorisinde epey paylaştığımı söyleyebilirim.

Yine bu yazımın en sonunda karşınıza yeni lif örnekleri ve yeni lif yapımı ile ilgili değişik çalışmaların anlatımlı paylaşımlarına ulaşabilirsiniz. Evde kolay lif yapımı ve değişik lif yapmak istiyorsanız ilgili kategorilerde bu çalışmaların detaylarına rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Şimdi sizleri örnek lif modelleri ve resimli anlatımlı lif örnekleri ile baş başa bırakıyorum.

yeni-lif-ornegi-2015

 
 

 

Üstte paylaştığım ilk videoda 2015 lif örnekleri ve 2016 lif modelleri paylaşılmış. Yine hemen altında yani bu yazımın üstünde yer alan çalışmada ise örnek olarak yıldızlı lif modeli yapılışını anlatan ders niteliğindeki anlatımlı videodan yararlanabilirsiniz.

Yazımda paylaştığım örnek resimlerin yapılışını henüz bulamadım ancak bulduğumda yine bu başlık altından sizlere paylaşacağım. Bu tür çalışmalar yapıyorsanız bize facebook sayfamız olan https://www.facebook.com/makalepark üzerinden bize gönderebilirsiniz. Sizin adınızla gönderdiğiniz çalışmaları sitemizde ücretsiz yayınlarız. Böylece sizde yaptığınız çalışmaları tanıtmış olursunuz.

Farklı bulduğumuz tüm lif çalışmalarını sizlere sürekli sunacağız.

neue Faserprobe – new fiber sample – nouvel échantillon de fibre

 

Keçeden Yapılan Broş Modelleri başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı keçe broş yapımı, keçe broş nasıl yapılır ve keçe ile broş yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir