Yuvarlak Banyo Ovunma Bezleri

Yuvarlak Banyo Ovunma Bezleri

Yuvarlak banyo ovunma bezleri arıyordum. Bunlar karşıma çıktı. Çok güzel örnekler olup, bu tür lif örnekleri arayanlar için sitemizde çokça paylaştığım güzel çalışmalardan birisi olduğunu söyleyebilirim.

Yuvarlak banyo ovunma bezleri olarak paylaştığım diğer çalışmaları hemen bu yazımın altında bulabilirsiniz. Şimdi sizleri örneklerle baş başa bırakıyorum.

Hepsi birbirinden güzel olan çalışmaları ben çok sevdim. Yeni yuvarlak banyo ovunma lifleri ile sizde yapacağınız zaman fikir almış olursunuz. Altta yapımını gösteren videolar da paylaştım. Kolay gelsin.

 
 

 

Runde ist stolz auf Tuch – round prides itself on cloth – ronde se targue sur toile – rotonda si vanta di stoffa – runde bryster sig af klud – ronda se enorgullece de tela

 

Dantelli Ekmek Sepeti Modelleri başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. dantel ekmek kabı yapmak, dantel ekmek sepeti ve dantelli ekmek sepeti hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir