Yuvarlak Lif Örnekleri 2016

Yuvarlak Lif Örnekleri 2016

Sizlere bu yazımızda yuvarlak şekilli lif örneklerini sunuyoruz. Tam 50 adet örnek lif resimlerini inceleyebilir ve aynısından kendinize de yapabilirsiniz. Tüm resimler internet üzerinden derlenmiştir.

En güzel yuvarlak lif modellerini bir yazıda derledik. Hepsi birbirinden güzel olan bu güzel lif örneklerine bayılacaksınız. Hatta bazılarını daha önce yaptığınızı da iddia edebilirsiniz. Ancak lif life benzer bunu unutmayın. Çünkü hepsi aynı çizgiden gidilerek yapılıyor.

 
 

Çoğu da birbirinin aynısı gibi ancak ufak tefek ayrıntılarla birbirlerinden ayrılmasını da bilmiyorlar. Banyo ovunma lif örnekleri arıyorsanız burada bulunan örnekler işinize yarayacak. Hepsi birbirinden güzel ve kaliteli çalışmalardır. Tanıtım amaçlı paylaşılmış olup, yapan varsa yorum bırakabilir.

Runde Luffa – round loofah – luffa rond – luffa rotondo – rund luffa – esponja redonda

 

Keçeden Yapılmış En Güzel Kapı Süsleri başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. keçe kapı süs örnekleri, keçe kapı süsleri ve keçeden kapı süsleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir