Lif ve Battaniye Örneği Yapılışı Resimli Videolu

 

 

0

 

Lif ve Battaniye Örneği Yapılışı Resimli Videolu

Bu paylaşımımız da hem bebek battaniyesi örneği, hem de lif örmede kullanabileceğiniz veya el bezi örgüsünde de tercih edebileceğiniz bir örgü modeli örneğini sunuyoruz. Resimleri inceleyebilir ve örneğin aynısından sizde kendinize yapabilirsiniz. Lif ve battaniye örneği yapılışı ile ilgili paylaştığım örnek resim ve anlatımlı videodan yararlanabilirsiniz. Bu tür çalışmaları sizlere sıkça paylaşmaya çalışıyorum. Evde kolay lif yapımı ile ilgili çalışmaları sitemizde yer alan lif modelleri ve evde nasıl yapılır kategorilerinden bulabilirsiniz.

Yine yeni lif modellerini aynı kategorilerde görüntüleyebilirsiniz. Bu yazımın sonunda benzer çalışmalar karşınıza çıkacak. O benzer yazılardan da farklı lif modelleri ile ilgili paylaşımlarıma ulaşabilirsiniz. Sizde evinizde bu tür çalışmalar yapıyorsanız mutlaka bize gönderin yayınlayalım.

lif-ve-battaniye-ornegi

lif-ve-battaniye-ornegi2

 

 

lif-ve-battaniye-ornegi3

lif-ve-battaniye-ornegi4

 

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=nTm4VqH7sho

fiber samples – échantillons de fibres – Faserproben

 

Daha önce paylaştığımız Fıstık Örnekli Lif Yapılışı Resimli Videolu başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir