Liflerin Etrafına Püskül Yapılışı

 

 

0

 

Liflerin Etrafına Püskül Yapılışı

Lif örmeyi çok seviyorsanız, bu yazımızı da seveceksiniz. Bu yazımızda sizlere liflerin etrafına nasıl püskül öreceğinizi görebileceksiniz. Liflerin etrafına püskül örerek onları daha da güzelleştirebilirsiniz.

Evde lif yapımı ile uğraşıyorsanız? doğru yerdesiniz. Sitemizde birçok farklı lif modelinin yapılışı ve anlatımlı videolarına ulaşabilirsiniz. Lif yapılışı ile ilgili çalışmalar yapıyorsanız? bu yazımda sizlere liflerin etrafına püskül yapılışı ile ilgili örnek ve anlatımlı videolar paylaştım.

 

 

Bu sayede sizde evinizde yaptığınız liflerin etrafına çok kolay bir şekilde püskül yapmasını öğrenebileceksiniz. Püsküllü lif modelleri her zaman daha çok tercih edilmiştir. Hem görüntüsü hem de farklı olması nedeniyle çokça tercih ediliyor. Sizde yaptığınız lif örneklerine püskül geçerek çeşitli püsküllü lif örnekleri ortaya çıkarabilirsiniz.

El işleri ve lif modelleri bakımından her gün paylaşımlarda bulunmaya çalışıyoruz. Yorumlarınızı eksik etmeyin.

 

fiber tassel – gland de fibres – Faser Quaste

 

 

Daha önce paylaştığımız Banyoda Ovunma Bezi Örgü Örnekleri ve Modelleri başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir