Makarnadan Süs Yapılışı

 

 

0

 

Makarnadan Süs Yapılışı

Makarnayı sadece yemiyorlar. Makarnalardan çeşitli süsler, takılar, objeler yapıyorlar. Evde makarnadan süs yapmak istiyorsanız bu güzel örnekler işinize yarayabilir. İnanın bende ilk gördüğümde hadi oradan dedim. Gerçekten de makarnalarla harika süsler yapılıyor. Tabi imkanınız el verdikçe bu tür çalışmalar yapın.

 

 

Yoksa makarnaları israf etmeyin derim. Makarnadan süs nasıl yapılır diyorsanız, altta ki örneklerden esinlenerek sizde aynılarını yapabilirsiniz. Bu tür çalışmaları yapıp minyatür olarak evinizde süs amaçlı sergileyebilirsiniz. Hatta boş vakitlerinizde bu tür çalışmalar yapabilir ve sizde kendinize yeni bir hobi edinmiş olursunuz.

Kolay gözüken çalışmaların biraz sabır istediğini söylemeliyim. Çünkü kolay kırılgan oldukları için hata yapmanız halinde proje çöp olabilir. Bu yüzden dikkatli ve sabırlı olmanız gerekiyor. Kolay gelsin.

Daha önce paylaştığımız Gazoz Kapağından Kolye başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir