ANLATIMLI KARTON SÜS EV ŞABLONU

Anlatımlı karton süs ev şablonuna ulaşacağınız bu paylaşımda maket ev yapmak istiyorsanız, faydalanabileceğinizi düşünüyorum. Daha önce de evde kartondan ev yapmak veya kolay yapılan maket ev şablonlarını paylaşmıştım.

Onları da inceleyebilir ve nasıl yapıldıklarını öğrenerek sizde evinizde bu tür süs ev maketleri yapabilirsiniz. Ev maketi yapmak için öncelikle ihtiyacınız olan şablonu paylaştığım çalışma sayesinde sizde kendiniz çizerek yapabilirsiniz.

Yada resimli anlatımı çıktı alıp, büyük bir mukavvada taslağını çıkarabilirsiniz. Daha sonra makas ile kestikten sonra yapıştırıcı ile maket ev çalışmasını tamamlayabilirsiniz.

Maket işleri kategorisinde sadece ev değil birçok şeyin minyatürünü ve maketini yapmak için çeşit çeşit şablonlara ulaşabilirsiniz.

 
 

Kolay yapılan maket çalışmalarını yine buldukça sizlere paylaşmaya devam edeceğim. Şimdi sizleri çalışmanın anlatımı ve şablonu ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

anlatimli-karton-ev-sus-sablonu

source

 

SOSİS BALONLA KALPLİ KAPI SÜSÜ YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı sosis balon kapı süsü yapımı, kalpli kapı süsü nasıl yapılır ve kapıya süs nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir