Boş Boya Kovalarından Kitaplık Yapmak

Evinizi boyadığınız da boşalan kovaları atmıyorsanız ve depo yada kilerde saklıyorsanız, onları gün yüzüne çıkartmanın zamanı geldi. Onlardan harika ve odaları şık bir görünüme kavuşturacak kitaplık çalışması paylaştım. Bu yazımda paylaştığım çalışma ile boş boya kovalarından kitaplık yapmak için güzel bir resimli anlatım paylaştım. Resimli anlatımda adım adım ne yapacağınızı görebilirsiniz. Boş kovadan kitaplık yapmak isteyenler için resimli anlatımda nasıl yapılacağı gösteriliyor. Boş kovaları istediğiniz bir renk ile kaplayabilir veya sprey boya ile boyayabilirsiniz. Öncelikle kova boş bir şekilde lazım olacak. Kitaplık yapacağınız duvara kaç adet kullanacaksanız o sayıda kovanız olması gerekiyor. Kovaların iç kısmından arkasına doğru 2 delik delmeniz ve arkasına da duvara tutturmak için tahta parçası kullanmanız yeterli oluyor. Böylece kovanın deliği esnememiş ve sarkmadan uzun ömürlü olmasını sağlayabilirsiniz. Küçük veya büyük kova boyutlarını kullanarak evinizin duvarına kitaplık görünümü verebilirsiniz. Resimli anlatımda nasıl yapıldığı gözüküyor. Şimdi sizleri boş kovadan kitaplık yapmak için resimli anlatım ile baş başa bırakıyorum.

 
 

Gördüğünüz gibi son karede harika bir görünüm var. Sizde evinize bu güzel çalışmayı yaparak evinize boş kovadan kitaplık çalışmaları yapabilirsiniz. Bu çalışmayı yaparak içerisine oyuncak da koyabilirsiniz. Çocuklarınızın odasına oyuncaklarını koyacakları veya süs olarak kullanabileceğiniz bu güzel çalışma ile hem evinizi farklı bir görünüm kazandıracaksınız. Hem de evinize gelenler bu çalışmayı satın aldığınızı düşünebilirler. Kolay gelsin.

source : http://diyreal.com/shelves-made-with-paint-bucket/

 

Evde Çoraptan Oyuncak Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. çorapla oyuncak yap, çoraptan oyuncak nasıl yapılır ve çoraptan oyuncak yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir