Boş Şişeden Yapılan Dekoratif Süsler – Resimli Anlatım

Boş Şişeden Yapılan Dekoratif Süsler – Resimli Anlatım

Boş deterjan kutusundan saksı, boş şişelerden çiçeklik, boş kutudan dekoratif süslemeler göreceğiniz bu yazımda ki çalışmaları görünce sizde aynısını yapmak isteyeceksiniz. Farklı boyutta, değişik renkteki boş deterjan kutularını atmayın. Bunları dönüştürüp harika çiçek saksılarına veya bahçenize dekoratif süs olarak kullanabilirsiniz. Daha önce de boş deterjan kutusundan saksı yapılışını paylaşmıştım.

 
 

Bu yazımda yine benzer çalışmaları resimli olarak örnek bir şekilde paylaşacağım. Boş şişeden yapılan dekoratif süsleri çok seveceksiniz. Evinizi ve bahçenizi güzelleştirmek istiyorsanız? bu yazımda paylaşacağım çalışmaları yapmayı düşünebilirsiniz. Fikir edinebilmeniz için paylaşacağım resimli örnekler gerçekten çok güzeller. Yapımı oldukça kolay olan bu çalışmaları eğlenerek evinizde yapabilirsiniz. Bahçenizi veya balkonunuzu bu süslemeler çok güzelleştirecek. Size gelmek isteyenler tekrar gelmek için can atacaklar.

source : http://www.goodshomedesign.com/diy-plastic-bottles-toys/2/

leere Flasche Schmuck – empty bottle decorations – bouteille vide décorations

 

Boş Boya Kutusundan Kalemlik Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. boîte de crayon de peinture, boş tenekeden kalem kutusu ve boya kutusundan kalemlik hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir