Damacanadan Sepet Nasıl Yapılır?

Evde Kolay Damacanadan Sepet Nasıl Yapılır?

Bu paylaşımımızda sizlere damacana kullanarak nasıl dekoratif güzel sepet yapılabileceğini göstereceğiz. Bunun için malzeme olarak süs için kullanılacak motifleri kendiniz karar verebilirsiniz. Bir kaçta boş damacana işinizi görecektir. Pratik bilgileri paylaşmaya devam ediyorum.

Paylaşacağım çalışma sayesinde sizde evinizde boş damacanaları kullanarak harika sepetlere çevirebileceksiniz. Evde kolay damacanadan sepet nasıl yapılır? diyorsanız altta paylaştığım anlatımlı videoyu kesinlikle izleyin.

Bu tür basit çalışmaları sitemizde yer alan kendin yap kategorisinde sıkça paylaşmaya çalışıyorum. İşime yaramaz dediğiniz anlarda çok işinize yarayacak güzel bilgiler bunlar…

Yapılışı ile ilgili resim ve videolar aşağıdadır :

damacanadan-sepet-yapimi4

 
 

 

damacanadan-sepet-yapimi2 damacanadan-sepet-yapimi3

Plastikkorb – panier en plastique – plastic basket

 

Ahşap Mandal ve Yoğurt Kabından Sepet Yapımı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. ahşap mandal, dekoratif sepet yapılışı ve ev dekorasyonu hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir