Doğum Günü ve Parti Kutlama Şablonları

Doğum Günü ve Parti Kutlama Şablonları

Bu yazımda ise sizlere doğum günü veya parti gibi kutlamalarda kullanacağınız güzel şablonlar paylaşacağım. Şablonları kullanarak çeşitli süslemeler yapabilirsiniz. Evde bu tür çalışmalar yapmayı seviyorsanız, bu yazımda paylaşacağım şablonlar çok işinize yarayacak. Doğum günleri için veya partilerde bu şablonları çıktı alıp kullanabilirsiniz.

 
 

Doğum günü olan birisi için bu şablonları kullanabilirsiniz. Çeşitli şablon seçeneklerinin bulunduğu bu yazımdaki tüm resimleri dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Bilgisayarınızdan çıktı alıp, hepsini makasla kestikten sonra partiniz için evinizi süsleyebilirsiniz. Aslında tüm resimleri flash diskinize kopyalayıp, renkli olarak hepsini kırtasiyelerden de çıktılarını alabilirsiniz.

source : http://www.kagitvs.com/pages/parti.php

Geburtstag Vorlage – modèle d’anniversaire – birthday template

 

Yeni Keçe Çocuk Şablonları 2016 başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. joints de modèle, keçe çocuk şablonu ve template seals hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir