Evde El Yapımı Pofuduk Çerçeve Süs Yapımı

Evde El Yapımı Pofuduk Çerçeve Süs Yapımı

Bu tür çalışmalara bayılıyorum. Paylaşacağım resimli anlatımı özetleyecek olursak, bir tabak yardımı ile kartona yuvarlak bir şekil çiziyor ve kesiyoruz. Ardından yün ip ile veya farklı bir ip ile ponponlar yapıp, kestiğimiz yuvarlak kartona süs şeklinde yapıştırıyoruz.

Oldukça basit olan bu çalışmayı evinizde sizde kolaylıkla yapabilirsiniz. Yaptığınız çalışmayı süs olarak duvara asabilir veya çerçeve olarak da kullanabilirsiniz. Buna benzer çalışmaları yine sizlere ilerleyen günlerde daha fazla paylaşmaya devam edeceğim. Evde el yapımı pofuduk çerçeve süs yapılışı ile ilgili anlatımlı resim ise şöyle ;

 
 

evde-el-yapimi-pofuduk-cerceve-sus-yapimi

 

2016 Yeni Kolay Çizim Resimleri - Resimli Şablonlar başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde hayvan çizim resimleri, evde kolay resim çizim sayfaları ve kolay hayvan çizimleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir