Evde Kağıt Bardaktan Yapay Çiçek Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Kağıt Bardaktan Yapay Çiçek Yapımı – Resimli Anlatım

Muhtemelen evinizde boş vazolarınız vardır. Bu yazımda ki çalışmayı yaparak, bu boş vazolarınızı şenlendirebilirsiniz. Evde kolay bir şeklide kağıt bardaklardan harika yapay çiçekler yapabilirsiniz. Daha önce sizlere yapma çiçek yapılışı ile ilgili çalışmalar paylaşmıştım. Yine kağıttan çiçek yapımı, kartondan çiçek yapılışı gibi birçok çalışmayı da sitemizde rahatlıkla bulabilirsiniz. Bu yazımda paylaşacağım evde kağıt bardaktan çiçek yapımı ile ilgili resimli anlatımı takip ederek, sizde boş vazolarınıza harika çiçekler yapabilirsiniz. Evde kağıt bardaktan yapay çiçek yapılışı ile ilgili resimli anlatımdan yararlanın ve boş vazonuz için harika yapay çiçekler yapın. Yapımı oldukça kolay ve pratik bir şekilde bu çalışmayı yapabilirsiniz. Evde kağıt bardaktan yapay çiçek yapımı ile ilgili çalışma ise şöyle ;

 
 

evde-kolay-plastik-bardaktan-yapay-cicek-yapimi

fleurs artificielles – artificial flowers – künstliche Blumen

 

Evde Plastik Kapaklardan Oyuncak Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde kolay plastik kapaktan oyuncak yapılışı, evde kolay plastik kapaktan oyuncak yapımı ve evde plastik kapaktan oyuncak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir