Evde Kartondan Basit Uçak Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Kartondan Basit Uçak Yapımı – Resimli Anlatım

Kartondan yapılan çalışmaları paylaşmaya devam ediyorum. Bu yazımda sizlere evde kartondan basit uçak yapımı ile ilgili güzel bir resimli anlatım paylaşacağım. Çocuklarınıza bu çalışmayı evinizde kolaylıkla yapabilir ve onları mutlu edebilirsiniz. Boş karton kutudan yararlanabilirsiniz. Yada sipariş ettiğiniz bir pizza kutusunu da yine bu çalışmada kullanabilirsiniz. Pizza kutusundan maket uçak yapımı ile ilgili daha önce paylaşımım olmuştu.

 
 

Bu çalışma biraz daha basiti olarak görebilirsiniz. Çok kısa sürede yapabilir ve çocuklarınıza takdim edebilirsiniz. Kartondan uçak yapımı ile ilgili diğer paylaşımlarımı ise kağıt karton kategorisinden ulaşabilirsiniz. Evde kartondan yapılan çalışmaları çok seviyorum. Bu yüzden gördüğüm enteresan veya farklı karton çalışmalarını sizlerle de paylaşmayı seviyorum. Buyurun resimli anlatıma ;

source : http://www.enteresan.com/pizza-kutusundan-ucak-yapin

aéromodélisme – flying model – Flugmodell

 

Evde Kağıt Havlu Rulosundan Kalemlik Yapımı - Anlatımlı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. cardboard pencil, crayon de carton ve Karton Bleistift hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. ayşe diyor ki:

    güzelmiş ya pizza kutusundan bunu yapmak :))

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir