Evde Kartondan Maket Kaplumbağa Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Kartondan Maket Kaplumbağa Yapımı – Resimli Anlatım

Kartondan maket yapımı ile ilgili yeni bir çalışma ile karşınızdayım. Maket kategorisinde sizlere değişik ve güzel şablonlar paylaşmıştım. Bu yazımda da yine sizlere evde kartondan maket kaplumbağa yapımı ile ilgili birkaç farklı şablon paylaştım. Yapmanız gereken kaplumbağa şablonunun çıktısını alıp, bir mukavvaya yapıştırmak veya kalın bir kağıda çıktısını alıp belirli yerlerden makasla kestikten sonra yapıştırmanız yeterli olacaktır.

 
 

Bu tür çalışmaları seviyorsanız sitemizde maket bölümünde sürekli olarak değişik oyuncak maket şablonları, süs maket şablonları veya değişik şekillerin maketi için şablonlar paylaşıyorum. Evde kartonla yapılan çalışmaları seviyorsanız? yine bu yazımın sonunda benzer maket çalışmaları karşınıza çıkacak. O çalışmaları da inceleyebilir ve değişik maketlerin yapılışını öğrenip evinizde eğlenerek bu güzel çalışmaları yapabilirsiniz. Eğlenceli olan bu çalışmaları çocuklarınızla birlikte yaptığınızda hem daha çok eğlenirsiniz. Hem de çocuklarınızla keyifli zamanlar geçirebilirsiniz.

source : http://www.guzelhobiler.com/maketcilik/hayvan-maketleri/kartondan-hayvan-yapma-ornekleri/

tortue maquette – mock turtle – Scheinschildkröte

 

Yeni Tığ İşi Yelek Örneği - Şablonlu başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. crochet gilet, crochet vest ve Häkeln Weste hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. Şeyma diyor ki:

    biz yaptık ama üzülmüş gibi bir hal aldı suratı çok komik oldu

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir