Evde Kartondan Maket Robot Yapımı – Şablonlu

Evde Kartondan Maket Robot Yapımı – Şablonlu

Maket projeleri paylaşmaya devam ediyorum. Bir önceki yazımda kartondan kaplumbağa yapımı ile ilgili anlatımlı resimler paylaşmıştım. Bu yazımda ise sizlere çok güzel ve eğleneceğiniz bir maket şablonu paylaşacağım. Evde kartondan maket robot yapımı ile ilgili birkaç farklı şablonu bu yazımda bulabilirsiniz. İstediğiniz şablonun çıktısını alıp, çocuklarınız ile eğlenerek bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz.

 
 

Yapmanız gereken çok basit. Beğendiğiniz robot maketin çıktısını alıp, makas ile kestikten sonra ilgili kısımlardan yapıştırıcı yardımı ile yapıştırmak… sonrasında karşınıza harika maket robot figürleri çıkacak. İster çocuklarınızın oynaması için bu çalışmayı yapın. İsterseniz de evinizde vitrine bu güzel maket robotları koymak için kullanabilirsiniz. Kartondan yapılan diğer projeler bu yazımın sonunda karşınıza çıkacak. Benzer çalışmalara göz atmanızı öneririm. Yine sitemizde kağıt karton kategorisinde birbirinden farklı ve güzel çalışmaları bulabilirsiniz.

 

source : http://www.guzelhobiler.com/maketcilik/diger-maketler/kartondan-robot-yap/

Kartonmodell-Roboter – cardboard model robot – modèle en carton Robot

 

Evde Kartondan Maket Kaplumbağa Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. kartondan kaplumbağa yapımı, maket kaplumbağa şablonu ve mock turtle hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir