Evde Kartondan Resim Çerçevesi Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Kartondan Resim Çerçevesi Yapımı – Resimli Anlatım

Yine bir yeni çerçeve yapımı ile ilgili çalışmayla karşınızdayım. Bir önceki yazılarımda sizlere kartondan resim çerçevesi yapılışı ile ilgili farklı çalışmaları önünüze getirmiştim. Bu yazımda da yine sizlere çok güzel ve kartondan resim çerçevesi yapımı ile ilgili güzel bir çalışma paylaşacağım. Bu yazımda paylaşacağım çalışma biraz basit olmamakla beraber, diğer çalışmalardan daha üstün ve daha güzel gibi… sizde evinizde bu güzel çalışmayı yapabilir ve sevdiğiniz fotoğraflar için harika resimlik veya resim çerçeveleri yapabilirsiniz. Yine bu çalışmayı yapıp, doğum günü olan birisine de hediye edebilirsiniz. Evde kartondan resim çerçevesi yapılışı ile ilgili paylaşacağım bu güzel çalışmanın resimli anlatımları ise şöyle ;

 
 

Karton Bilderrahmen – cardboard picture frame – carton cadre photo

 

Evde Çakıl Taşlarından Resimlik Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. Bilderrahmen aus Stein, cadres photos faites de pierre ve çakıl taşından resimlik hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. web yazılımı diyor ki:

    Araştırdığım bir çok konuda sitenizi buluyorum teşekkürlerimi sunarım

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir