Evde Kolay Plastik Lamba Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Kolay Plastik Lamba Yapımı – Resimli Anlatım

Evde kolay plastik lamba yapılışı ile ilgili paylaşacağım resimlerden yararlanarak sizde evde kolaylıkla bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz. Evde plastik lamba yapmak için malzeme olarak ihtiyacınız olan sadece pet şişe, plastik kaşık ve yapıştırıcı yeterlidir. Kısa sürede bu malzemeleri temin edebilir ve hemen bu çalışmayı evinizde eğlenerek yapmaya başlayabilirsiniz. Evde bu güzel çalışmayı yapıp, oluşturduğunuz ışıklı lambayı istediğiniz odada kullanabilirsiniz. İlk etapta yapılışı biraz basit gelse de, çalışma tamamlanıp kullanmaya başladığınızda sonucun sizi şaşırttığını görebileceksiniz. Evde kolay plastik lamba yapılışı ile ilgili resimli anlatım ise şöyle ;

 
 

source : http://www.futurenow.su/en/view_article/152/

Kunststoffleuchte – plastic lamp – Lampe en plastique

 

Tuvalet Kağıdı Rulosundan Duvara Süs Yapımı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde duvara süs yapımı, evde rulodan süs yapımı ve rulodan süs yapılışı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir