Evde Küçük Meyveli Yoğurt Kabından Ev Yapımı

Evde Küçük Meyveli Yoğurt Kabından Ev Yapımı

Çocukların hoşuna gidecek harika bir çalışma… evde bulunan küçük meyveli yoğurt kovalarını kullanarak yapabileceğiniz enfes bir çalışma… bu çalışmayı çocuklarınız okulda öğretmenlerine yapabilirler ve yüksek notlar alabilirler. Evde küçük meyve yoğurt kovasından ev yapılışı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatımlardan yararlanarak, sizde evinizde çocuğunuzla birlikte bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz. Meyveli yoğurt kovalarından evinizde yoksa ona benzer kapları da kullanabilirsiniz. Resimli anlatımda gösterildiği gibi adımları uygularsanız, sizinde çok güzel bir maket eviniz olur. Evinizin bir köşesine koyabilir veya çocuklarınıza bu güzel çalışmayı öğrettikten sonra onların eğlenerek güzel maketler yapmalarını sağlayabilirsiniz. Evde küçük meyveli yoğurt kabından ev yapılışı ile ilgili resimler ise şöyle ;

 
 

 

Miniatur-Haus – miniature house – maison miniature

 

Evde Kağıttan Kalp Nasıl Yapılır? Kolay Kalp Nasıl Yapılıyor? başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde kağıttan kalp yapımı, evde kağıttan kolay kalp yapılışı ve evde kağıttan kolay kalp yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir