Evde Origami Sepet Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Origami Sepet Yapımı – Resimli Anlatım

Kağıt katlama sanatı ile sepet yapılışını paylaşacağım bu çalışma sayesinde sizde evde kağıt katlama ile sepetler yapabileceksiniz. Yapımı oldukça kolay olan bu çalışmayı eva kağıdı ile sepet, fon kağıtlarından sepet veya kartondan sepet yapmakta kullanabilirsiniz. Resimli anlatımdan yararlanarak sizde adımları takip edin ve kendi kağıttan sepetinizi yapın. Evde origami sanatı ile uğraşmayı seviyorsanız bu çalışma çok hoşunuza gidecek.

Evde origami yani kağıt katlama sanatı ile yapılan çalışmaları sık sık önünüze getirmeye çalışıyorum. Evde origami sepet yapımını anlatan resimli anlatımlar ise şöyle ;

 
 

origami-sepet-yapimi

origami-sepet-yapimi2

paper basket – corbeille à papier – Papierkorb

 

Plastik Su Şişesinden Hediye Paketi Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. cadeau en plastique, Kunststoff-Geschenk ve pet hediye paketi hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir