Evde Plastik Tabaktan Kolay Kase Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Plastik Tabaktan Kolay Kase Yapımı – Resimli Anlatım

Plastik tabakları bilirsiniz, onları ambalajlamadan kullanamazsınız. Ancak bu yazımda paylaşacağım resimli anlatımdan yararlanarak plastik tabağı kase haline getirebilirsiniz. Evde kağıt tabak yoksa, kolayca pastanelerden veya marketlerden satın alabilirsiniz. Evde kağıt tabaktan kolay kase yapılışı ile ilgili resimli anlatımdaki adımları uyguladıktan sonra küçük sevimli kaselere sahip olabilirsiniz. Kağıt tabak veya plastik tabak kullanarak bu güzel çalışmayı kolaylıkla yapabilirsiniz. Evde plastik tabaktan kolay kase yapılışı ile ilgili resimli anlatım ise şöyle ;

 
 

evde-plastik-tabaktan-kolay-kase-yapimi

Schälchen – small bowls – petits bols

 

Yeni Keçeden Yapılan Çalışmalar 2016 başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. 2015 keçeden yapılanlar, 2016 keçeden yapılanlar ve keçeden yapılan çalışmalar hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir