Evde Strafordan Duvara Pano Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Strafordan Duvara Pano Yapımı – Resimli Anlatım

Evde köpük kullanarak duvara çok güzel panolar yapabilirsiniz. Evde strafordan duvara pano yapılışı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatımlardan yararlanarak, sizde evinize veya çalışma odanıza ister ders notları için, isterseniz dekoratif güzellik katması için bu projeyi kolaylıkla yapabilirsiniz. Yapımı oldukça kolay olan bu çalışmayı anlatımlı resimlere bakarak kolaylıkla yapabilirsiniz. Yine videolu anlatım da yazının sonunda sizi bekliyor. Takıldığınız yer veya yapamadığınız bir nokta olursa, kolaylıkla anlatımlı videodan yararlanarak yapabilirsiniz. Evde strafordan duvara pano yapımı ile ilgili anlatımlar ise şöyle ;

 
 

panneaux de styromousse – Styrofoam boards – Styroporplatten

 

Evde Kartondan Organizatör Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. cardboard organizer, evde kartondan organizatör yapımı ve evde organizatör yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir