Evde Teneke Kutudan Kalemlik Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Teneke Kutudan Kalemlik Yapımı – Resimli Anlatım

Evde konserve kutusundan kalemlik yapılışı ile ilgili daha önceden de paylaşımım olmuştu. Bu yazımda ise sizlere teneke kutudan kalemlik yapılışı ile ilgili güzel bir paylaşımda bulunacağım. Resimli anlatımı takip ederek, sizde evinizdeki boş teneke kutulardan harika kalemlikler yapabilirsiniz. Teneke kutudan kalemlik veya saklama kabı olarak da çeşitli çalışmalar yapabilirsiniz. Resimli anlatımda kalemlik yapılmış. Siz daha değişik veya farklı çalışmalar yapıp, farklı amaçlarda yaptığınız kutuyu kullanabilirsiniz. Evde teneke kutudan kalemlik yapılışı ile ilgili resimli anlatım ise şöyle ;

 
 

evde-teneke-kutudan-kalemlik-yapimi

 

Evde Pet Şişeden Banyo Seti Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde pet şişeden banyo seti yapımı, evde plastik şişeden kap yapımı ve pet şişeden banyo seti yapılışı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir