Evde Tül Çoraptan Zambak Çiçeği Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Tül Çoraptan Zambak Çiçeği Yapımı – Resimli Anlatım

Evde kadın çorabından çiçek yapılışı ile ilgili paylaşacağım bu yazımdaki çalışmayı sizde evinizde kolaylıkla yapabilirsiniz. Evde tül çoraptan zambak çiçeği yapılışı ile ilgili resimli anlatımdaki adımları uygulayarak, evinize harika süs çiçekleri yapabilirsiniz. Daha önce tül çoraptan yapılan oyuncak çalışması paylaşmıştım. Bu yazımda ise sizlere yine tül çorap kullanarak süs çiçek yapılışı ile ilgili güzel bir anlatımlı resim paylaşacağım. Resimli anlatım alıntı olup, tamamen fikir almanız amacıyla paylaşılmaktadır. Evde tül çoraptan zambak çiçeği yapılışı ile ilgili resimli anlatım ise şöyle ;

 
 

evde-tul-coraptan-zambak-cicegi-yapimi

faire les fleurs – do the flowers – die Blumen

 

Evde Keçeden Kalemlik Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde keçeden kalemlik yapılışı, evde kolay keçeden kalemlik yapımı ve keçeden kalem kutusu yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir