Evde Tuvalet Kağıdı Rulosundan Kolay Oyuncak Yapımı

Evde Tuvalet Kağıdı Rulosundan Kolay Oyuncak Yapımı

Evde biten tuvalet kağıdı rulolarını atmayın. Onlardan yapılanları görseydiniz, bu zamana kadar attığınız tuvalet kağıdı rulolarına üzülürdünüz. Bu yazımda sizlere evde tuvalet kağıdı rulosundan kolay oyuncak yapılışı ile ilgili güzel bir anlatımlı çalışma paylaşacağım.

Yine sitemizde tuvalet kağıdı rulosundan yapılan çalışmaları görebilirsiniz. Tuvalet kağıdı rulosundan birçok şey yapılabilmekte… bu yazımda ise sizlere tuvalet kağıdı rulosundan oyuncak yapılışı ile ilgili anlatımlı bir çalışma paylaşacağım.

 
 

evde-tuvalet-kagidi-rulosundan-kolay-oyuncak-yapimi

 

Evde Kolay Makrome Baykuş Kolye Yapımı - Anlatımlı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde baykuş kolye yapımı, evde kolay kolye nasıl yapılır ve evde makrome baykuş kolye yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir