Gramafon Kağıdından Bonzai Ağacı Yapımı

Gramafon Kağıdından Bonzai Ağacı Yap

Yapılışı çok kolay bir çalışmayı sizlere sunuyoruz. Gramafon kağıdı kullanarak bonzai ağacı yapabilirsiniz. Gramafon kağıdından bonzai minyatür ağaç yapmak için bu güzel çalışmayı sizde yapabilirsiniz. Adım adım anlatımı bulunan çalışmayı kısa sürede yapabilir ve sizde evinizde sergileyebilirsiniz.

Anlatımlı çalışma sayesinde sizde zorlanmadan yapabilirsiniz. Kısa sürede yapıp hemen minyatür süs olarak evinizde kullanabilirsiniz. Yada bu tür çalışmaları seven kişilere hediye edebilirsiniz. Evde minyatür süs veya çalışmalar yapmayı seviyorsanız bu güzel çalışmayı da beğeneceğinizi düşünüyorum. Kolay gelsin.

gramafon-kagidindan-agac-yapimi

gramafon-kagidindan-agac-yapimi2

gramafon-kagidindan-agac-yapimi3

gramafon-kagidindan-agac-yapimi4

 
 

gramafon-kagidindan-agac-yapimi5

gramafon-kagidindan-agac-yapimi6

gramafon-kagidindan-agac-yapimi7

gramafon-kagidindan-agac-yapimi8

gramafon-kagidindan-agac-yapimi9

gramafon-kagidindan-agac-yapimi10

Baum aus Papier Grammophon gemacht – tree made from paper gramophone – arbre en papier gramophone – træ lavet af papir grammofon – árvore feita de gramofone papel – albero in carta grammofono

 

Keçeden Kolay Toka Yapılışı Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. keçe ile toka yapımı, keçe toka nasıl yapılır ve keçe toka yapılışı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir