KARTON EV MAKETLERİ

Karton ev maketleri arayanlar olabilir. Bu yazımda çok güzel bir şablon paylaştım. Bu şablonu kullanarak sizde minyatür karton ev maketleri yapabilirsiniz. Bu tür süs çalışmaları yapmayı seviyorsanız, boş zamanlarınızı değerlendirecek çalışmalar arıyorsanız, bu paylaştığım çalışmayı mutlaka yapmalısınız.

Boyadıktan sonra gerçek maket evlerden oluşan bir şehriniz olacak. Evinizde bu tür çalışmalar yaparak maket şehir ev siteleri yapabilirsiniz. Anlatımlı maket ev yapmak veya kartondan maket yapmak için paylaştığım diğer çalışmalardan farklı olarak bu güzel çalışmayı mutlaka denemeniz gerektiğini de söylemek isterim.

Hem keyifli bir hobi eğlence çalışması, hem de eğlenerek zaman geçirebilirsiniz. Kartondan ev yapmak, karton araba oyuncak yapmak gibi birçok örnekler ise bu yazımın hemen altından karşınıza çıkacak. Onlara da mutlaka göz atmanızı öneriyorum.

 
 

Anlatımlı karton şehir veya karton ev maketleri sayesinde sizde çok güzel zamanlar geçirebilirsiniz. Çocuklarınıza oyuncak olarak da yapabileceğiniz gibi, odaları için süs olarak da kullanmayı düşünebilirsiniz. Şimdi sizleri karton maket ev şablonu ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

karton-ev-maketleri

 

KARTONDAN MİNİK EVLER YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı karton ev yapmak, karton maket ev nasıl yapılır ve karton minik ev yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir