KARTON MAKET EV ŞABLONLARI

Karton maket ev şablonları arayanlar için paylaştığım bu güzel kendin yap çalışmasında adım adım ne yapmanızı gösteren şablon ve anlatım yer alıyor. Karton maket ev yapımında kullanacağınız bu güzel şablonları kendinize göre değişik renk veya desenli kaplık ile yapabilirsiniz.

Evde kartondan ev yapmak herkesin sevdiği eğlenceli işlerden birisidir. Özellikle de çocuklarla yapılan bu güzel çalışmaları kesinlikle öneriyorum. Hem çocuklarınızın el becerilerini geliştirmelerine katkıda bulunmuş oluyorsunuz. Hem de eğlenceli zaman geçirmelerine imkan sağlamış oluyorsunuz.

Sitemizde yer alan maket bölümü ile karton bölümlerinde oldukça fazla sayıda çalışmanın anlatımına ulaşabilirsiniz. Resimli anlatımlarından yararlanacağınız çalışmaları kesinlikle yapmalısınız veya yapmayı denemelisiniz. Anlatımlı karton ev yapımıyla ilgili de daha önce kolay yapılan ev maket şablonlarını paylaşmıştım.

 
 

Onları da mutlaka inceleyin. Çocuklarınızla birlikte bu güzel eğlenceli çalışmaları yaparak keyifli vakit de geçirebilirsiniz. Anlatımlı karton maket ev çalışmaları ile evinize dekoratif anlamda süsler de yapabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve eğlenceli çalışmanın anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

karton-maket-ev-sablonlari

 

KEDİ GÜLÜCÜKLÜ KUMAŞ EL ÇANTASI YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. hayvan motifli el çantası yapmak, kedi gülücüklü çanta yapmak ve kedi smiley çanta yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir